Profesjonalne Pogotowie Gazowe

Profesjonalne Pogotowie gazowe - serwis Junkersów, montaż instalacji gazowych.

Jeśli masz dość fachowców, którzy przestają być fachowcami, gdy mają zrobić coś profesjonalnie: skontaktuj się z nami.

Nie jesteśmy specjalistami tylko na papierze, przekonasz się o tym, gdy powierzysz nam zadanie, zarówno proste jak i bardziej skomplikowane. Każde zlecenie jest dla nas odrębną historią, nigdy nie traktujemy naszej pracy szablonowo.

Jesteśmy grupą kreatywnych i elastycznych profesjonalistów, przed którymi instalacje gazowe nie mają żadnych tajemnic. Zajmujemy się kompleksowo zarówno naprawą jak i diagnozowaniem wszelkich problemów, związanych z elementami instalacji gazowej. Możesz na nas polegać w kwestii napraw. Naprawiamy bowiem przeróżne urządzenia, takie jak junkersy czy piece gazowe.

W skład naszej oferty wchodzi też montowanie instalacji, kuchenek gazowych, kotłów centralnego ogrzewania czy pieców gazowych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w kwestii przeglądów instalacji, zarówno okazjonalnych jak i regularnych, okresowych przeglądów. Na życzenie klienta wykonujemy profesjonalne próby szczelności instalacji gazowej. Przy jakichkolwiek usterkach od razu wdrażamy odpowiednie działania naprawcze.

To jednak nadal nie wszystko. Nasza firma zajmuje się również sporządzaniem profesjonalnych protokołów dla spółdzielni, są to gotowe dokumenty, które możecie zanieść w odpowiednie miejsce. Poza tym, proponujemy naszym klientom także fachowe porady z zakresu doradztwa w sprawach, związanych z instalacjami gazowymi czy zakupem konkretnych urządzeń.

Nazwa firmy
Pogotowie-gazowe24
Adres firmy
Telefon do firmy
790-526-038
Serwisy
Naprawa i serwis montaż urządzeń gazowych
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis