Artykuły wyposażenia łazienek

Mirad Alfa jest nowoczesną firmą, zajmującą się sprzedażą profesjonalnych artykułów wyposażenia łazienek, w tym ceramiki łazienkowej czy elementów armatury.

Działamy w branży od 2008 roku, co pozwoliło nam na jej dogłębne poznanie oraz wypracowanie technik sprzedaży, adekwatnych do oczekiwań odbiorców. Obecnie kanał dystrybucji rozszerzyliśmy o profesjonalny sklep internetowy, zintegrowany z naszą stroną firmową. Nasz punkt stacjonarny w Warszawie jest więc wspierany przez nowoczesny handel online, który w ostatnim czasie bardzo szybko zyskuje szerokie grono zwolenników. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy.

Produkty wyposażenia łazienek

Oferowane produkty stanowią bowiem nowoczesną odpowiedź na wymagania współczesnych odbiorców, oczekujących rozwiązań profesjonalnych, solidnych oraz kompleksowych. Z uwagi na to współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i rzetelnymi producentami, dbając o jak najwyższą jakość asortymentu. Nasza oferta obejmuje płytki łazienkowe ceramiczne i cementowe, płytki drewnopodobne, baterie, armaturę, ceramikę sanitarną, brodziki, wanny oraz elementy mozaiki.

Proponujemy także oświetlenie łazienkowe, elementy chemii budowlanej oraz nowoczesne systemy odpływowe. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej rozbudowanej oferty.

Ze swojej strony gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług oraz profesjonalne produkty na miarę Państwa oczekiwań.

Nazwa firmy
Firma Mirad Alfa
Adres firmy
Warszawa, ul. Bartycka 24 paw. 210B, 00-719, mazowieckie
Telefon do firmy
+48600901040
Fax do firmy
(22) 651 03 54
Adres strony WWW
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis