Maszyny budowlane na wynajem

Maszyny budowlane na wynajem.

Zastanawiają się Państwo, czy powierzyć firmie wykonanie prac budowlanych czy jednak wypożyczyć profesjonalny sprzęt i maszyny budowlane?

Podczas współpracy z ROM-BUD mają Państwo aż dwie opcje do wyboru. Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu wszelkich prac budowlanych i remontowych oraz oferuje wynajem sprzętu budowlanego. Podejmujemy się prac murarskich, tynkarskich, malowania oraz robót wyburzeniowych. Nasza oferta obejmuje termoizolację budynków, zarówno w zakresie ocieplania jak i docieplania. Jeśli potrzebujecie Państwo jedynie profesjonalnego sprzętu i urządzeń, zachęcamy do skorzystania z naszej kolejnej propozycji.

Wypożyczanie maszyn budowlanych adresowane jest do wymagających klientów, poszukujących wysokiej klasy produktów, pracujących bezawaryjnie. Inwestujemy tylko w sprzęt sprawdzonych i renomowanych marek, co pozwala nam dać klientowi stuprocentową gwarancję, że usługa spełni jego oczekiwania.

Prowadzimy wynajem koparek, betoniarek, dźwigów, podnośników, wywrotek, ale również rusztowań czy agregatów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy ROM-BUD na naszej stronie internetowej.

Zobacz - Wynajem dźwigów, koparek, wywrotek

Nazwa firmy
P.B.P.H. ROM-BUD
Adres firmy
Żychlin ul. Krasickiego 26, 99-320, łódzkie
Telefon do firmy
024 285 30 26
Fax do firmy
024 285 30 26
Adres strony WWW
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis