Infocar - Skup aut Warszawa

Nasza firma jest skupem samochodów używanych osobowych z kilkunastoletnim doświadczeniem. Oferuje ona odkupienie samochodów prawie nowych w idealnym stanie technicznym, jak i starszych w nieco gorszej kondycji. Stałymi dla wszystkich transakcji są natomiast szybkość realizacji i względnie korzystna dla sprzedawcy cena.

Auta w skupie samochodów

Większość samochodów jakie znajdują się w posiadaniu skupu to auta najbardziej znanych marek takich jak Volkswagen, Toyota czy Fiat. Jednak skup samochodów 21 chętnie kupuje również samochody innych, nawet mało znanych marek.

Jeśli chodzi o stan techniczny samochodu nie ma on praktycznie wpływu na to, czy skup zdecyduje się na zakup. Jedyne na co wpływa stan techniczny samochodu to oczywiście jego wycena. Wady i usterki samochodu nie są dla skupu problemem, gdyż zatrudnieni są w nim specjaliści znający się na naprawach oraz renowacji samochodów. Skupowi opłaca się więc kupować nawet bardzo zniszczone samochody, gdyż po wykonaniu odpowiedniej pracy jest on w stanie sprzedawać je po zdecydowanie wyższej cenie od tej, za jaką je kupił. Jedyny warunek jaki muszą spełniać samochody oferowane skupowi to rok produkcji.

Oferta kupna samochodów osobowych

Niektóre skupy kupują wszelkiego rodzaju samochody. Nasza firma natomiast specjalizuje się w samochodach osobowych i tylko takie pojazdy wzbudzają zainteresowanie tego skupu. Dlatego też, właściciele ciężarówek czy jakichkolwiek innych pojazdów nie będących autami osobowymi nie sfinalizują u Nas transakcji sprzedaży. Posiadacze używanych samochodów osobowych są natomiast mile widziani niezależnie od tego, czy chcą sprzedać jeden samochód czy też może większą ich liczbę.

Rozwiązania dla firm i osób prywatnych

Skup samochodów kieruje swoją ofertę zarówno do osób prywatnych jak i do firm. Każdy pojedynczy samochód Nas interesuje, jednak również firma nie pogardzi możliwością zakupu całej floty samochodowej.

Osoba prywatna w skupie samochodów

Wiele osób nie do końca zna sposób działania skupu samochodowego. Nagminne jest na przykład mylenie go z komisem samochodowym. Dlatego też, skup samochodów nie jest wciąż pierwszym wyborem wśród osób prywatnych planujących sprzedaż samochodu. Tym nie mniej, wydaje się, że skupy, w tym także nasz, są coraz popularniejsze również wśród osób prywatnych.

Przede wszystkim, po bliższym zapoznaniu się z metodami działania skupu samochodów 21 łatwo można dostrzec wiele korzyści, jakie z handlu ze skupem czerpią osoby prywatne. Warto tu wspomnieć zwłaszcza o pozbyciu się obowiązku poszukiwania kupca. Wystarczy skontaktować się ze skupem, aby wciągu jednego, bądź też najwyżej kilku dni dopiąć transakcję sprzedaży pojazdu.

Skup samochodów dla firm

Rzadko kiedy firmy decydują się na wymianę jednego czy dwóch aut. Ma to miejsce tylko wtedy, gdy jeden z wozów zostanie poważnie uszkodzony. Przeważnie jednak, w firmach wymienia się całe floty samochodowe. Niewątpliwe nie jest łatwo znaleźć chętnego kupca na kilkanaście samochodów. Szukanie pojedynczych chętnych na każde z aut zajęłoby zapewne wiele miesięcy. Istnieje zawsze możliwość odsprzedaży floty innej firmie. Rzadko kiedy jednak któraś z firm będzie potrzebowała akurat taką liczbę samochodów jaka jest w sprzedaży.

Skup kupuje w zasadzie każdą liczbę aut. Tak więc wszystkie firmy, które mają do wymiany całą flotę samochodów dopną bez problemu transakcji. Często jest to dla firm tak naprawdę jedyne możliwe rozwiązanie sytuacji.

Typowa sprzedaż auta w skupie

Rozpoczęcie transakcji ma miejsce w momencie, gdy klient kontaktuje się z przedstawicielem skupu telefonicznie, bądź też poprzez formularz internetowy. Na tym etapie ma miejsce przedstawienie samochodu oraz wstępna, bardzo ogólna wycena. Później dochodzi do ustalenia dogodnego dla klienta terminu spotkania, po czym nie pozostaje już nic innego, jak dokonanie ostatecznej wyceny i podpisanie umowy pomiędzy klientem a skupem.

Nazwa firmy
Skup samochodów Warszawa - Infocar
Adres firmy
Warszawa, ul. Puławska 53, 02-508, mazowieckie
Telefon do firmy
+48 791 01 60 03
Adres strony WWW
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis