SellCars - Skup samochodów używanych w Warszawie

Firma Sellcars to profesjonalny skup samochodów używanych, osobowych i dostawczych działający w branży motoryzacyjnej od kilkunastu lat.

Bogate doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta sprawiają, że nasz skup samochodów cieszy się dużym uznaniem.

Skup samochodów w Warszawie - jakie samochody skupujemy?

Zajmujemy się odkupowaniem aut używanych od osób prywatnych, skupem flot firmowych, chętnie współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi i windykacyjnymi.

  Współpraca z nami to gwarancja dobrej ceny, bezpieczeństwa i ekspresowych transakcji.

  Skup samochodów w Warszawie - kontakt

  Nasze telefony są czynne całą dobę, dojeżdżamy do klienta w ciągu kilku godzin. Nasi pracownicy mogą dokonać bezpłatnej oceny stanu technicznego i wyceny auta.Interesują nas samochody w każdym stanie technicznym i wizualnym, w przypadku niesprawnych organizujemy transport we własnym zakresie.

  Transakcja w skupie samochodów

  Każda transakcja w skupie jest zakończona podpisaniem umowy kupna-sprzedaży, ustaleniem dogodnej formy wypłaty i załatwieniem wszystkich formalności związanych z przeniesieniem własności. Ceny zawsze ustalamy indywidualnie biorąc pod uwagę markę, model, rocznik, przebieg, stan techniczny. Z nami sprzedaż auta to kwestia kilku godzin.

  Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na każde pytanie.

  Nazwa firmy
  Skup samochodów Warszawa
  Adres firmy
  Warszawa, ul. Bracławska 6, 04-044 Warszawa, mazowieckie
  Telefon do firmy
  792 281 607
  Galeria (1)
  Mapa dojazdu
  Komentarze (0)

  Skomentuj wpis