Nowoczesne systemy przywoławcze

Firma SCHIMA od wielu lat działa na rynku, ciesząc się opinią marki profesjonalnej i godnej zaufania. Naszą specjalnością są nowoczesne systemy przywoławcze, pozwalające na ułatwienie oraz usprawnienie pracy w wielu miejscach.

Systemy przywoławcze

Oferowane przez nas systemy przywoławcze doskonale sprawdzają się zarówno w szpitalach i klinikach, jak i domach pomocy społecznej, obiektach sanatoryjnych, wypoczynkowych czy ośrodkach rehabilitacyjnych.

System MediaOpt - http://www.schima.pl/systemy-przywolawcze/mediopt_care__caremed/
System Sigma - http://www.schima.pl/systemy-przywolawcze/sigma/

Panele nadłóżkowe

Proponujemy również zakup innowacyjnych paneli nadłóżkowych, adresowanych do szeregu instytucji oraz placówek. Proponowane przez nas panele można dowolnie modyfikować, wyposażając je w parametry, jakich aktualnie potrzebujemy.

Inne urządzenia

Kolejną propozycję stanowią estetyczne oprawy elektryczne, doskonale sprawdzające się w szpitalach oraz domach opieki czy sanatoriach.

Naszą ofertę uzupełniają produkty elektryczne, w tym profesjonalny osprzęt przemysłowy, gniazdka wtykowe, złączki, włączniki oraz przełączniki, które zainteresują zarówno klientów prywatnych, jak i firmy. Z chęcią dedykujemy nasza ofertę odbiorcom indywidualnym, sektorowi przemysłowemu, deweloperom, instalatorom oraz hurtowniom elektrycznym. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

Nazwa firmy
SCHIMA Sp. z o. o.
Adres firmy
Wrocław, ul. Kościelna 6, 52-314, dolnośląskie
Telefon do firmy
+48 71 / 339 89 15
Fax do firmy
+48 71 / 339 82 88
Adres strony WWW
Galeria (1)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis