Inter Tech L.K. - serwis, naprawy, remonty maszyn i urządzeń

INTER TECH L.K. to krakowska firma założona w 1997 roku przez pewną rodzinę, która postanowiła zająć się wszystkimi pracami związanymi z komplementacją dostaw, serwisem, remontami i naprawami maszyn i urządzeń do oczyszczalni ścieków i przemysłu.

Firma oferuje tylko najwyższej jakości usługi inżynierskie, nadzory techniczne oraz montaż lub demontaż urządzeń każdego typu. Działalność firmy skupia się przede wszystkim na obsłudze:

 • oczyszczalni ścieków
 • zakładów specjalizujących się w przemyśle spożywczym takich jak cukrownie, przetwórstwo owocowo-warzywne, mleczarnie, rzeźnie, zakłady przetwórstwa rybnego
 • zakładów zajmujących się produkcją lub przetwórstwem produktów odzwierzęcych (np. zakłady przetwórstwa jelit, garbarnie, zakład utylizacji odpadów pochodzenia zwierzęcego)
 • zakładów papierniczych
 • zakładów lakierniczych
 • zakładów chemicznych
 • przemysłu rafineryjnego
 • kopalni
 • zakładów kosmetycznych
 • zakładów farmaceutycznych
 • miejsc, w których prowadzona jest obróbka węgla
 • elektrowni oraz elektrociepłowni.

Firma posiada bardzo bogate doświadczenie zatrudniając profesjonalistów doskonale znających się na swojej pracy. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo następujące produkty czy usługi.

1. Taśmy filtracyjne cieszące się wielką popularnością między innymi dzięki ich funkcjonalności i dużej prostocie użytkowania. Elementy te dostarczamy głównie do miejskich i gminnych oczyszczalni ścieków. INTER TECH L.K. oferuje taśmy różnej szerokości, zależnie od wymagań i potrzeb klienta. Poza dostarczaniem klientom taśm pod wskazany adres zajmujemy się także ich naprawą i serwisowaniem w których skład wchodzą następujące czynności:

 • docięcie i zabezpieczenie krawędzi taśmy
 • wstawienie nowych zamków
 • zabezpieczenia haczyków odpowiednio trwałym tworzywem
 • klejenie niewielkich uszkodzeń powstałych na taśmie.

Prosimy jednak o umycie wszystkich przysyłanych to nas taśm. To znacznie przyspieszy pracę i wykonanie zleconej przez Państwa naprawy.

2. Posiadamy również dość pokaźną ofertę produktów wykonanych z betonu polimerowego, które mogą uzupełniać lub wręcz zastępować elementy wykonywane z betonu wiązanego hydraulicznie.

3. Przeprowadzamy na życzenie klienta i zgodnie z jego zamysłem prace modernizacyjne i rozbudowę oczyszczalni ścieków. Jeśli jest taka potrzeba samodzielnie wykonujemy zbiorniki betonowe. Dostarczamy i montujemy wszystkie linie technologiczne i niezbędne urządzenia.

4. Wykonujemy również różnych rozmiarów złączki, czyli połączenia mechaniczne do użytku z każdym typem pasów - http://intech.com.pl/polaczenia-mechaniczne.html

5. Instalacja, serwis, remont czy naprawy pogwarancyjne w zakresie usług mechanicznych czy instalacyjno-montażowych lub elektrycznych? Nie ma problemu, wykonamy wszystko z jak największą starannością, aby zadowolić i przede wszystkim spełnić oczekiwania klienta.

6. Posiadamy szeroki wybór tworzyw oraz części zamiennych. W naszym magazynie otrzymać można np. osprzęt hydrauliczny, automatyczne filtry do wody, systemy płuczące, łożyska, różnego rodzaju szczotki, uszczelnienia, elementy stalowe i wiele innych - http://intech.com.pl/czesci-zamienne-elementy-z-tworzyw.html

7. Wykonujemy i montujemy stacje zlewne, dostosowane do bezobsługowego przyjmowania ścieków, które dostarczone zostały specjalistycznymi  samochodami asenizacyjnymi na teren oczyszczalni. Wszystkie wykonywane przez nas stacje spełniają wszystkie warunki, jakie zawarte zostały w Rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 17 października 2002 roku w sprawie warunków wprowadzania nieczystości ciekłych do stacji zlewnych - http://intech.com.pl/stacje-zlewcze.html

8. INTER TECH L.K. zajmuje się także dostawą części i samych pomp w miejsce wyznaczone przez klienta. Poza dostawą na miejsce gwarantujemy Państwu szybki i sprawny montaż. Posiadamy niemal każdy rodzaj pomp i niezbędne urządzania, które pomagają nam w ich naprawię i regeneracji.

W celu zasięgnięcia jeszcze większej ilości informacji lub szczegółowego zapoznania się z ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego, osobistego lub odwiedzin na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Nazwa firmy
INTER TECH L.K.
Adres firmy
Kraków, Koło Białuchy 23, 31-215, małopolskie
Telefon do firmy
12 415-18-91
Adres strony WWW
Galeria (3)
Mapa dojazdu
Komentarze (0)

Skomentuj wpis